Derman Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 800 m2’lik hizmet binası ile 7 klinik olarak hizmet vermektedir. Siz değerli hastalarımız için konforlu koşullarda mümkün olan en iyi tedaviyi sağlayabilmek için tasarlanmış Polikliniklerimize geldiğinizde son derece sıcak, samimi ve rahat bekleme salonumuzda karşılanacak ve modern tedavi kliniklerimizde uzman kadromuz tarafından en son teknolojik cihazlarla tedavi edileceksiniz.

Polikliniklerimiz; diş hekimliğinin tüm klinik ve radyolojik tetkik imkanlarını hastalarına sunmaktadır. Alanında uzman doktor kadrosu, ileri teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hastaların tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda, siz değerli hastalarımıza ağız ve diş sağlığına dair ne varsa, kaliteli hizmet vermektir.

Misyonumuz

Sadece Bursa sınırları içerisinde değil global bir hizmet anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı sağlık turizmini benimseyip,

Topluma ağız ve diş sağlığı bilincinin geliştirilmesi ve bilinen yanlışların düzeltilmesi adına çeşitli faaliyetlerde bulunan,

Hasta ve danışan memnuniyetini daima üst düzeyde tutan,

Hasta ve meslektaşlarımızın insani değerlerine saygıda kusur etmeyen bir poliklinik olmaktır.

Hijyen Anlayışımız

Polikliniğimizde dezenfeksiyon ve sterilizasyon, hastalarımızın güvenliği açısından birinci sırada önem taşımaktadır. Diş hekimliğinde kullanılacak malzemelerin, uygun tekniklerle steril edilmesi ve standartlarına uygun malzemelerle dezenfeksiyonun yapılması, enfeksiyonların kontrol altına alınmasında çok önemli bir rol oynar.

Translate »